Horní menu

Přístroje pro kombinovanou terapii

SONOPULS 491  492  692  692 V Enraf nonius

 

  SONOPULS 491
Sonopuls 491  ZVĚTŠIT

Kombinovaný přístroj pro aplikaci ultrazvuku jako SONOPULS 490, ybavený dvoupólovou interferencí, Bi-asym TENS a přerušovaným galvanickým proudem, provoz na síťové připojení nebo baterii.

 

  SONOPULS 492

 

Sonopuls 492 ZVĚTŠIT

 

Kombinovaný přístroj pro aplikaci ultrazvuku a dvoukanálový přístroj vybavený dvou a čtyřpólovou interferencí, proudy TENS, Ruskou stimulací, DD, Träbert, trojúhelníkovými a obdélníkovými pulsními proudy, přerušovaným galvanickým proudem, provoz na síťové připojení nbo baterii

  SONOPULS 692 a SONOPULS 692V
Sonopuls 692 ZVĚTŠIT

Dvoukanálový galvanicky izolované na sobě nezávislé, 16 proudových forem, 36 variant, neomezený počet programů, 60 přednastavených programů. S tímto přístrojem můžete provádět elektroterapii s použitím vakuových elektrod. Vakuová jednotka přístroje je vkusně a elegantně přiřazena k přístroje a její nastavení, stejně jako nastavení přístroje zvládnete jednou rukou. Přístroj se ovládá podobně jako počítačová myš. Potřebné informace se zobrazují na velkém LCD displayi. Přístroj je vybaven 17-ti proudovými formami, kontinuálním sáním a dvěma režimy pulsního sání s nastavením intenzity sání.

Ostatní ceny, příslušenství sdělujeme na dotaz či zasílejte objednávky Napište nám  či   Kontakt

Ceník v Kč

Zpět                          Zpět na hlavní menu

Menu

AKČNÍ NABÍDKA
pulzních oxmetrů

Pulzní oxymetr
pulzni oxymetr GO2 firma KASKA

 Naše stránky se průběžně doplňují informacemi. Pokud nenaleznete Vámi požadovaný produtkt, kontaktujte nás na uvedených telefonních číslech.

AKCE VÝMĚNY i PRODEJE NOVÝ GLUKOMETR

Akční nabídky výměny a prodeje nového glukometru Calla

Glukometr Calla