Horní menu

Léčba světlem

 

  Bi-o-las mini
Biolas

Přístroj pro cílenou laserovou stimulaci. Pro terapii oparu, akné, malých ran, krvácivách dásní, zánětů, u sportovních zranění. Žádné vedlejší účinky, nehrozí předávkování.

Bi-o-las je tvz."měkký laser", který může být používán jak ve zdravotnictví, jak vysoce účinný a profesionální přístroj, tak např. v domácím léčení.

možnost koupit eShop

 

  Biolampa
biolampa

Kompaktní a pohotový zdroj terapeutickéhi polarizovaného světla se širokým spektrem použití a překvapivě vysokou léčebnou účinností, která je navíc zesílena pomocí frekvenční modulace. Pronikájící elektromagnetické vlnění posiluje buněčný metabolismus, čímž dochází k významnému zrychlení regeneračních schopností a hojivých procesů, snižuje se bolestivost a potlačují se zánětllivé pochody ve tkáni. Aplikace-akné, alopecie, bércový vřed, dermatitidy, diabetické gangrény, hojení ran a jizev, molusca, opra, opruzeniny, pásový opar, píštěle, podlitiny, proleženiny, spáleniny, regenerace unavené a narušené pleti a další.

 

  Infrazářič - infračervená lampa
infralampa

Infračervená lampa - parabolický reflektor z hliníku z anodovou úpravou povrchu o průměru 40 cm, nastavení času s vypínačem do 60 minut, ovládací vypínač a světelná kontrolka 230V-50Hz, ochranná mřížka

Varianty:

 • pojízdná se stojanem nastavitelná do výšky 190 cm
 • UV zdroj + IR zdroj

 

  Terapeutický laser Maestro
maestro

Inteligentní přístroj nové generace, který splňuje i ty nejpřísnější nároky uživatelů laserové terapie. Umožňuje práci s optimální vlnovou délkou i výkonem sondy a podle zvolené diagnózy automaticky nastaví všechny potřebné parametry zákroku. Výhodou je možnost současného připojení dvou různých laserových sond nebo bodové sondy a plošného scanneru.

Technické parametry:

 • možnost současného připojení dvou laserových sond s rodílnými parametry
 • možnost současného připojení jedné laserové sondy pro bodovou terapii a scanneru pro plošné aplikace
 • automatické nastavení parametrů zákroku na základě zvolené diagnózy
 • možnost uložení vlatních terapeutických sestav do paměti přístroje
 • vlnová délka sond podle přání - 635 nm, 670 nm, 830 (IR)nm
 • výkon podle typu sondy na přání - 3-3000 mW
 • napájení sond ze sítě i na baterie
 • jednoduchá obsluha při zajištění max.bezpečnosti provozu

Přílušenství pro Maestro

 

  Laserové sondy typ CCM universal
CCM sondy
 • Laserová sonda CCN Speciál 635 nm - mají poměrně malý průnik do tkáně, většina energie se vyzáří v hloubce 3-5 mm, používají se hlavně pro povrchové kožní a slizniční aplikace, verze 3-7-15 mW
 • Laserová sonda CCM Universal 670 nm - hloubka průniku je vyšší a lze s nimi pracovat nejen povrchově, ale i k ozařování tkáňových struktur v hloubce až 2 cm, verze 3-10-20-25 mW)
 • Laserová sonda CCn Infra 830 nm - výkonná sonda s velkou hloubkou průniku do tkáně (ccc 5 cm), optimální pro ozařování kloubních partií a hlubší struktury, méně používané pro povrchové aplikace, verze 20-30-40-80-160-300 mW

Veškeré ceny sdělujeme na dotaz     Napište nám   či     Kontakt

 

Zpět

 

 

 

Z oblasti zdravotnická technika a laboratorní technika nejčastěji hledáte: přenosný spirometr, EKG, infuzní křeslo, kojenecká váha, horkovzdušný sterilizátor

Menu

AKČNÍ NABÍDKA
pulzních oxmetrů

Pulzní oxymetr
pulzni oxymetr GO2 firma KASKA

 Naše stránky se průběžně doplňují informacemi. Pokud nenaleznete Vámi požadovaný produtkt, kontaktujte nás na uvedených telefonních číslech.

AKCE VÝMĚNY i PRODEJE NOVÝ GLUKOMETR

Akční nabídky výměny a prodeje nového glukometru Calla

Glukometr Calla